میگان

اصول

میگان برمبنای فلسفه سلامتی انسان ها ساخته و با بهره گیری از اصول پزشکی شرقی و تلفیق آن با فناوری علم پزشکی نوین تبدیل به برترین سازنده دستگاههای احیای سلامتی در جهان گردید.

میگان با استفاده از گرمای نورمادون قرمز حاصل از انرژی خورشید باعث افزایش گردش خون و سم زدایی در درون سلول می گردد.

نورمادون قرمز تامین کننده 50%انرژی وارده بر زمین از خورشید است و بقیه 50% به صورت نور قابل رویت است.

دستگاه ماساژ حرارتی میگان باعث ایجاد تعادل انئامهای حرکتی بدن گردیده و موفقیعتی را در جهت بازسازی خود فراهم می نماید.

بدن انسان از طریق خورشید نیرو می گیرد. نورمادون قرمز از مهم ترین منابع انرژی برای انسان و گیاهان است. این انرژی باعث رسیدن میوه ها،کم شدن اسید و موجب بازسازی بدن و روان می گردد.

فلسفه میگان

دستگاه ماساژ حرارتی میگان با بهره گیری از اصول طب سوزنی،انرژی درمانی، اصول کایروپرکتیک،ماساژ درمانی و فشار درمانی ،میگان تراپی را که یک فناوری تلفیقی از علم پزشکی شرق با اصول پیشرفته ترین علم پزشکی نوین است را به ارمغان می آورد.

ازجمله کارهای دستگاه ماساژ حرارتی میگان:

·       سم زدایی:نورمادون قرمز که انرژی خورشیدموجود می باشد سموم بدن را در  درون سلولها متلاشی کرده و با آب بدن ترکیب و در نتیجه سلول فرصت خروج آن را پیدا می کند.

·       طب سوزنی:نور مادون قرمز با هدف گیری نقاط طب سوزنی به تحریک عصبی نقاط کمک کرده و در نتیجه باعث فعل و انفعالات سلولی عضلانی می گردد.

·       انرژی درمانی:گرمای حاصل از انتقال انرژی توسط نور مادون قرمز باعث ایجاد گرمای مضاعف و در نتیجه سرعت بیشتر گردش خون و به حرکت در آوردن گلبولهای سفید در بدن می گردد و سیستم دفاعی بدن را افزایش داده و این امر باعث کاهش بیماری میگردد.

·       ماساژ درمانی:حرکتهای کایروپرکتیک ماسیژ که از ماساژ کششی طبی بهره گرفته باعث باز شدن و استحکام عضلات کناری ستون فقرات گردیده و مهره چینی صحیح ستون فقرات را فراهم و باعث کاهش دردهای کمر می گردد

 

سلامتی زیباست

مطالعات مداوم کنونی دانگاه Irvin کالیفرنیا،مزایای بیشماری از محصولات میگان را برای سلامت انسان هامورد تایید قرار داده است. این نتایج بدست آمده از مطالعات کلینیکی  نشان دهدنده تغییرات عمده و تاثیرات برجسته در سلامت فیزیکی افراد استفاده کننده، از جمله سیستم های اسکلتی ،عضلاتی ، معدی و روده ای،عصبی و قلبی عروقی می باشد. همچنین نشان دهنده بهبود در افراد مبتلا به فشار خون فشار خون بالا و دیابت نوع II می باشد.

1.    نتایج تحقیقات در مجله JVSR نشان داده است که افراد دارای فشار خون،بعد از استفاده از دستگاه میگان کاهش برجسته ای در فشار سیستولی،دیارتولی و ضربه ای داشته اند.

2.    نتیج تحقیقات در مجله JVSR نشان داده است که افراد مبتلا به دیابت نوعII ، بعداز استفاده از دستگاه میگان، کاهش عمده ای در میزان قند خون ناشتا و2hrpp داشته اند.

میگان تراپی چیست؟

میگان تراپی در آمریکا از پرطرفدارترین انواع درمان می باشد.درمیگان تراپی کمر درد،سر درد،میگرنها ی شدید،ناراحتیها پوستی ، غلظت خون ،کلسترول،دیابت نوع دو، دردهای ماهیانه ،ضعف قوا جنسی کمی سوخت ساز فشار خون استرس افسردگی بی خوابی ضعف ناشی ازکمبود انرژی از جمله مواردی است که به صورت کلینیکی تا حدود 90% بهبودی حاصل گردیده است.بازیابی قوای جسمی از جمله استفاده از این دستگاه می باشد.همچنین کسانی که از دردهای کمر رنج می برند می توانند بهبودی خود رامجددا به دست آورند.

تفاوت میگان با سایر دستگاه های مشابه

در دستگاه ماساژحرارتی میگان کششی استفاده شده و در آن غلتک بکار نرفته است و به همین علت این دستگاه رادر جهان منحصر به فرد نموده است.ماساژ غلتکی به صورت استفاده مستمر باعث پوکی و کوفتگی عضلات کمر می گردد.در دستگاه های مشابه تنها ناحیه بالایی  بدن ماساژ داده شود ولی در دستگاه میگان هم ناحیه بالایی بدن وهم پاها ماساژ داده می شود