کایروپراکتیک ادجاست یا تفنگ کاریروپراکتیک

برای اولین بار وهمیشه جلوتر از مراکز درمانی دیگر فیزیوتراپی غرب تهران مجهزبه تفنگ کاریروپراکتیک جهت تنظیم و تطبیق مهره هامی باشد.

 

 

اصلاح ناهنجاری های ستون فقرات

 رفع گرفتگی های عضلانی

نقاط ماشه ای یاتریگرپوینت

رفع اسکار و چسبندگیها

 

قابلیت تنظیم فشار و ضربه به بافت در درجات مختلف

 

مورد استفاده در بیش از65 کشور دنیا ودارای پشتوانه علمی و مطالعات موفق علمی در دنیا

دارای تاییده اتحادیه اروپا

فیزیوتراپی غرب تهران همیشه یک گام جلوتر

1.    سنگ جدید صدساله:تکنولوژی جدیدو منحصر به فرد میگان سنگ جدید از ترکیب سنگ های معدنی صدساله مانند:سنگ ژرمالینیوم-تورمالین-زئولات-سرامیک و... به وجودآمده است که این سنگها فقط در درجه حرارت بالایی شکل میگیرندو شما با استفاده از این وسیله خواب راحتی تری خواهید داشت و احساسا متفاوتی را تجربه مینماید.

2.    نورمادون قرمز:تابش حاصل از این سنگها اشعه ای کاملا طبیعی و خالص به وجود آورده که این اشعه برای سلولهای بدن بسیار مفید است و سموم را ازبدن دفع می کند، سیستم ایمنی بدن را بالا برده استرس و دردها را کاهش و وزش را کنترل مینماید.

3.    یون منفی:تشک سلامت میگان در یک سی سی از هوا بیش از یکصد یون منفی خون را تمیز می کند سلول ها را احیا می کند، هوا را تصفیه سیستم عصبی بدن را برای متعادل ساختن عملکرد اندام اندام های درونی کنترل می کند.

4.    فاقد امواج مغناطیسی مضر:تشک سلامت میگان امواج مغناطیسی مضر که جریان انرژی سالم را از بدن قطع می کند تولید نمی کند،امواج مغناطیستی می تواند موجب سقط جنین،سرطان خون و بیماری های دیگر شود.